Naskytla se mi příležitost výhodné koupě nového mobilního telefonu. „Starý“ sice ještě nedosloužil, ale už jsem s ním popravdě nebyl pranic spokojen a neměl jsem z jeho chování radost.
Nový mobil je vybaven zcela odlišným operačním systémem, nicméně výrobce zůstal stejný – mé oblíbené HTC :) Zpočátku jsem měl obavy z toho, že nebude možné používat na něm některé mé oblíbené aplikace. Tyto se ale ukázaly jako liché, naprostá většina aplikací na které jsem byl zvyklý z androidího prostředí mají svůj klon i pro systém Windows Phone 7.
S trochou schopnosti porozumět čtenému textu se zvídavému člověku zpřístupní i jinak v ČR nedostupný Market a to jak pro free tak i placené aplikace. Včetně možnosti upravit si klávesnici tak, aby byla schopna psát diakritiku.
Po necelém týdnu používání jsem maximálně spokojen a velice se těším na avizovanou Mango aktualizaci.
Šikovný čtenář jistě pozná, že celý tento text byl napsán z výše zmíněněho přístroje :)
Posted from WordPress for Windows Phone
Dneska mi má dorazit nová hračička :-) Pak mi budeš muset poradit, jak si poradit s tím nakupovaní aplikací v marketplace :-))
Jasná páka :) Hlavně to ale neaktualizuj. Nejprv to musíš jailbreaknout, jinak Ti to bude naprosto k ničemu :)
Pingback: Můj vybroušený #AppList pro #WindowsPhone | Lukáš Radimerský - blog