Zdravím všechny čtenáře mého blogu. Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl nasadit na mém blogu reklamy. Není to ale tak, že bych na Vás chtěl jakkoli vydělávat, je to pouze z toho důvodu, že bych rád aby se mi o něco málo snížila ekonomická zátěž spojená právě s provozováním mého blogu. Je na Vás, zda začnete používat doplňky typu AdBlock a nebo zda se rozhodnete mi pomoci a sem tam na nějakou tu reklamu kliknout. Snažil jsem se je umístit tak, aby byly co nejméně rušivé. Díky za pochopení.