Kopec změn

V poslední době se pořád věnuju zlepšování zde tohoto svého blogu. Někdy to jde více, někdy o dost méně. Je potřeba si ale uvědomit, že to dělám rád:))

Takže co se událo – vyšel WordPress 3.0.5 a já jsem byl nedočkavý a tak jsem ho nainstaloval. Česká verze přijde na řadu hned jakmile bude k disposici a už se nemůžu dočkat verze 3.1 o který se pořád mluví, ale je to nějak v nedohlednu. Jak je možný si všimnout tak bohužel zrovna momentálně NEFUNGUJE mobilní šablona. To je na TODO listu číslo jedna. Dále jsem se snad konečně dopracoval k finální verzi různých „like“ tlačítek a to díky specielní stránce AddThis. Tam je možné namíchat si všemožná tlačítka dle potřeby a následně je vygenerován kod který je možno vložit kamkoli do stránek. To mi přišlo po dlouhém zkoušení různých pluginů jako nejlepší řešení. Bylo s tím sice trochu laborování, ale nakonec jsem s výsledkem spokojenější než jsem doufal, že někdy budu.

Hlavní a nejdůležitější změna se dotkla písičkových videí z YouTube. Protože jich v poslední době přibývá nějak moc, rozhodl jsem se jim vytvořit vlastní stream příspěvků. Tento je možné nalézt na stránce songy nahoře v menu. Nebudou se tak již zobrazovat na Hlavní stránce.

To bude pro tuhle chvíli asi tak vše, nyní jdu zapracovat na dostupnosti pro mobilní telefony.